Тігіпко посідає друге місце у дев'яти регіонах

На виборах президента України у Києві друге місце посідає кандидат у президенти Сергій Тігіпко.

За даними 23,36% оброблених протоколів, на виборах президента України у дев'яти регіонах друге місце посідає кандидат у президенти Сергій Тігіпко з результатом від 6,53% у Донецькій області до 20,9% у Дніпропетровській області.

Тігіпко займає друге місце у Дніпропетровській, Одеській, Харківській, Запорізькій, Волинській, Луганській, Донецькій областях, у Києві і Севастополі.

На виборах у всіх київських виборчих округах (№ 214-223) друге місце посідає Тігіпко з результатом 17-20%, залежно від району.

Найбільше голосів у столиці отримала прем’єр-міністр Юлія Тимошенко – середній показник – 35%.

Третє місце посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович з середнім результатом по всіх київських округах близько 17%.

Лідер опозиційної Партії регіонів Віктор Янукович набрав на виборах президента України більше 50% голосів у восьми регіонах України, а прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - в одному, повідомляє прес-служба ЦВК.

Зокрема, Янукович набрав більше 50% у Криму, у Донецькій області, у Запорізькій, у Луганській, у Миколаївській, в Одеській, у Харківській області і в Севастополі.

Тимошенко набрала більше 50% тільки у Волинській області.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 23,36% електронних протоколів дільничних виборчих комісій на виборах президента. За результатами семи exit-poll, до другого туру виборів проходять Віктор Янукович і Юлія Тимошенко. На третьому місці - Сергій Тігіпко.

За Віктора Януковича проголосували 38,45% виборців, за Юлію Тимошенко - 24,17%, за Сергія Тігіпка - 12,25%, за Арсенія Яценюка - 6,50%, за Віктора Ющенка - 4,60%, за Петра Симоненка - 3,75%, за Володимира Литвина - 2,48%. Не підтримали жодного кандидата 2,17%.

Читайте також:

Первинні результати виборів повторюють дані exit-poll

Розрив між лідерами виборів перевищив попередні прогнози

Янукович набрав більше 50% у восьми регіонах, Тимошенко - в одному

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: