Тігіпко вирішив співпрацювати з Ющенком

Кандидат у президенти Сергій Тігіпко поговорив з чинним президентом Віктором Ющенком і тепер розраховує на його електорат.

Кандидат у президенти Сергій Тігіпко заявив, що оговорив з чинним президентом Віктором Ющенком і зрозумів, що він буде займатися політикою далі.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

"Мені це важливо зрозуміти, тому що я розумію, що буде відбуватися на Заході України, де у нього були досить сильні позиції", - заявив Тігіпко, зазначивши, що сам ініціював цю розмову.

"Я думаю, що він (Ющенко) в змозі створити якусь політичну силу, пройти до парламенту, мати вплив через парламентську фракцію. Я вважаю, що це непогано", - підкреслив він.

Тігіпко впевнений, що його партія на місцевих виборах у травні набере більше 13%. "Я хочу увійти в історію як творець партії "Сильна Україна", яка ще 100 років працюватиме", - заявив він.

"Більше того, я не сподіваюся на себе. Я взяв дуже сильних консультантів, які допомагають мені це правильно зробити, тому що в Україні ніхто не знає, що таке побудувати партію", - сказав Тігіпко, зазначивши, що співпрацює з французьким політтехнологом Жаком Сегела.

Відповідаючи на питання про політичне майбутнє інших кандидатів у президенти, які не вийшли до другого туру виборів, кандидат заявив: "Частина з них підуть, і будуть самостійно вибудовувати проекти далі".

"А частина, можливо, будуть шукати об'єднання. Я відкритий до такого об'єднання, але далеко не з усіма. Я проводжу діалог, хто як далі буде позиціонувати себе", - зазначив він.

Читайте також:

Тігіпко призначив Жака Ширака мером Києва

Тігіпко: питання прем’єрства я не відкидаю

Тігіпко відмовився підтримати Тимошенко або Януковича в другому турі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: