Тігіпко вирішив трохи відкласти злиття своєї партії з ПР

Тігіпко вирішив трохи відкласти злиття своєї партії з ПР

Сергій Тігіпко

Глава "Сильної України" зазначив, що на всіх регіональних конференціях, де обговорювалося питання про об'єднання із ПР, дискусія проходила досить складно.

Лідер партії "Сильна Україна", віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко запропонував другому з'їзду партії відкласти ухвалення остаточного рішення щодо об'єднання з Партією регіонів до другого етапу з'їзду. Про це він сказав, виступаючи на з'їзді в Києві.

Тігіпко зазначив, що на всіх регіональних конференціях, де обговорювалося питання про об'єднання із ПР, дискусія проходила досить складно.

"Ми почули багато досить критичних зауважень, багато конструктивних пропозицій від наших однопартійців. І мені здається, що сьогодні ми не повинні завершувати роботу нашого з'їзду... і, може, відразу після цього етапу з'їзду провести додаткові консультації з Партією регіонів, щоб вони це все сприйняли, щоб ми подумали, яким чином об'єднатися, щоб втілити всі ті розмови, які ми чули від однопартійців, і після цього зібратися ще раз і прийняти остаточне рішення", - сказав Тігіпко.

Він закликав делегатів з'їзду обговорити його пропозицію й прийняти відповідне рішення.

У той же час у своєму виступі віце-прем'єр закликав членів "Сильної України" залишитися у владі. "Об'єднуючись із Партією регіонів, ми додамо владі реформаторських ідей, реформаторського духу й реформаторських справ. І до цього я вас закликаю", - сказав він.

Тігіпко вважає, що в партії є 2 можливих шляхи розвитку: перейти в опозицію й критикувати дії влади або залишитися у владі й робити конкретні кроки для реформування країни.

Пізніше на з'їзді було прийняте рішення про проведення другого засідання з'їзду приблизно через 20-30 днів. За цей час місцеві осередки можуть внести свої зауваження та пропозиції щодо об'єднання з Партією регіонів.

Нагадаємо, 16 серпня Тігіпко виступив з ініціативою об'єднання "Сильної України" із ПР. На думку віце-прем'єра, входження його партії в Партію регіонів буде сприяти проведенню реформ.

Він також пояснив необхідність злиття тим, що в ПР не вистачає нових кадрів.

Читайте також:

Тігіпко "попер" Кужель з офісу "Сильної України"

Тігіпко вже бачить себе у партійному кріслі Януковича

До Тігіпка не доходить, чого ще хочуть афганці

Повʼязані теми:

Наступна публікація