Тігіпко вірить, що депутати вже готові об’єднатись навколо нього

Сергій Тігіпко вважає за необхідне проведення перевиборів в Раду навесні 2010 року.

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко переконаний, що новообраний президент має оголосити дострокові парламентські вибори.

"Якщо прийде президент, який хоче бути переобраний у 2015 році, він має це зробити", - наголосив Тігіпко під час прямої телефонної лінії у газеті "Комсомольская правда в Украине".

Він пояснив це тим, що будь-якому президенту доведеться вдатись до непопулярних кроків, непопулярних реформ, які можуть розтягнутись на півтора роки, а якщо наступні парламентські вибори будуть у 2012 році, новий президент може не отримати парламентську підтримку таких непопулярних реформ, і, як наслідок, програє вибори у 2015 році.

У разі, якщо дострокові парламентські вибори провести зараз, у нового президента та новообраного парламенту буде 5 років для того, або провести непопулярні реформи і до 2015 року вже отримати позитивний результат, пояснив Тігіпко.

Крім того, він прогнозує, що у разі збереження чинного складу Верховної ради після завершення президентських виборів у ній розпочнуться "колосальні політичні торги".

Також Тігіпко порадив представникам Партії регіонів "не турбуватись" за результат його політичної сили у разі проведення дострокових парламентських.

Він переконаний, що Партії регіонів також доведеться підтверджувати свій результат. "Не дочекаєтесь", - сказав він, висловивши переконання, що він свій результат примножить.

Він також не виключає можливості створення у нинішній Верховній Раді міжфракційного об'єднання, орієнтованого на нього.

"Можливо, і будуть якісь об'єднання у парламенті", - сказав Тігіпко.

Водночас він зауважив, що поки жодних домовленостей з цього приводу немає. Зокрема, за словами Тігіпка, хоч він і проводив переговори з трьома представниками від фракції "Наша Україна", підтримки у цій фракції він поки не має.

Він також скептично ставиться до можливості переорієнтації всієї фракції НУ-НС під нього.

Політик підкреслив, що його не цікавить підтримка фракції, щоб потім він "причепом провів у парламент". За його словами, важливі принципи, на яких будуватиметься політика, бачення розвитку країни.

Також він назвав чутками те, що міжфракційне об'єднання може очолити Анатолій Гриценко.

"Поки це тільки чутки, але б я із задоволенням з ним співпрацював, якщо була б така можливість", - сказав Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко готовий бути прем’єром як у Тимошенко, так і у Януковича

Тігіпко погодився стати прем’єром за однієї умови

Тимошенко знову запропонувала Тігіпку прем'єрське крісло

ВідеоТігіпко вірить, що депутати готові об’єднатись навколо нього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: