Тігіпко вказав на користь для України ліберальних реформ Грузії

Сергій Тігіпко заявив, що для України дуже корисний досвід Грузії в модернізації економіки держави та підвищення її конкурентоспроможності.

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко вважає, що для України, яка стала на шлях ліберальних реформ, дуже корисний досвід Грузії в модернізації економіки держави та підвищення її конкурентоспроможності.

Про це він сказав у п'ятницю в Тбілісі після зустрічі з прем'єр-міністром Грузії Ніколозом Гілаурі, повідомили в Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України.

"Успішний досвід проведення ліберальних економічних реформ в Грузії для нас дуже цікавий, і цей візит відкриває нові можливості для обміну прогресивним досвідом державного управління", - відзначив Тігіпко.

Віце-прем'єр особливо підкреслив зацікавленість України в ознайомленні з досвідом реформування системи державного регулювання, органів внутрішніх справ, податкової служби Грузії.

Коментуючи нинішній стан торговельно-економічних зв'язків між нашими країнами, віце-прем'єр відзначив зниження їх інтенсивності через світову економічну кризу.

"До кризи спостерігалася гарна динаміка розвитку. До Грузії приходили українські інвестори. Я кажу про Чіатури, Батумі, гірськолижний курорт Гудаурі, фінансовий сектор", - підкреслив він.

Також Тігіпко висловив упевненість в тому, що після закінчення кризи економічні відносини між двома країнами швидко відновляться і вийдуть на новий рівень партнерства. Як найбільш перспективні для розвитку двостороннього співробітництва галузі він виділив сфери сільського господарства та переробної промисловості.

Крім того, Тігіпко провів зустріч зі спікером парламенту Грузії Давидом Бакрадзе, на якій обговорив цілу низку питань, але головними були політичні реформи, які здійснюють обидві країни.

"Я знаю, що Грузія готується до певних змін політичної системи. Маю на увазі, посилення ролі парламенту, що супроводжується певними плюсами і мінусами. Україна здійснила подібну реформу в 2004 році, і ми можемо поділитися своїм досвідом: і позитивними, і негативними сторонами" , - підкреслив український віце-прем'єр.

На зустрічі також обговорювалося податкове законодавство. За словами Тігіпка, ухвалено політичне рішення, що між урядами двох країн буде створена комісія під керівництвом прем'єр-міністрів двох держав.

"Прем'єр-міністр України відвідає Грузію в нинішньому році, і думаю, що і відносини між парламентами і комітетами повинні стати більш інтенсивними", - відзначив він.

Читайте також:

Тігіпко: Податковий кодекс з'явиться за три тижні

Тігіпко назвав Податковий кодекс "напівфабрикатом"

Опозиція знайшла привід для відставки Азарова

Депутати винесли Податковий кодекс на всенародне обговорення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: