Тігіпко: влада самоусунулася від вирішення проблем зайнятості населення

Сергій Тігіпко вважає, що влада повинна більше робити для того, щоб в Україні не зростав рівень безробіття.

Політик Сергій Тігіпко вважає, що влада самоусунулася від вирішення проблем зайнятості населення. Про це повідомили в прес-службі Тігіпка.

"Поки у вищих ешелонах влади з’ясовують відносини, підприємства згортають виробництво і звільняють людей", - заявив Тігіпко.

За його словами, прогнози профспілок про зростання безробіття на 500 тис. чоловік до кінця року свідчать про неефективну державну політику у сфері зайнятості.

"Відкладати реформи нікуди. Багато підприємств, не дочекавшись підтримки влади, вимушені згортати виробництво і скорочувати штат", - говорить політик. Він нагадав, що за експертними даними реальний рівень безробіття в Україні перевалив за 10%.

Тігіпко вважає, що для пожвавлення економіки перш за все потрібні дешеві кредити. "У країнах з нормальною ринковою економікою давно зрозуміли: якщо вкладеш гроші навіть в один невеликий комерційний проект, вже 10-15 чоловік одержать роботу", - відзначив політик.

Крім того, він вважає необхідним створення єдиної електронної інформаційної бази попиту на фахівців.

"Цю функцію повинна взяти на себе держава, щоб люди з великим досвідом, знанням справи, з звичкою до дисципліни могли реалізувати себе на іншому терені", - підсумував Сергій Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: у знеціненні гривні винен Ющенко

Тігіпко: якщо не зупинити ціни на бензин, вони зупинять економіку

Тігіпко вирішив піти у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: