Тігіпко вважає, що чекати поблажок від Євросоюзу не варто

ЄС і сьогодні готовий підписати документ, що містить декларативні обіцянки Україні і реальні поступки на користь європейців.

Віктор Ющенко підставив українських дипломатів, заявив кандидат в президенти Сергій Тігіпко пкоментуючи саміт Україна - Європейський Союз, на якому, всупереч недавнім заявам Ющенка, не було підписано угоду про асоціацію з ЄС.

«І українські дипломати, і європейські чиновники попереджали, що до завершення переговорів про новий базовий договір ще далеко», - нагадав Тігіпко. 

Він також підкреслив, що незрозуміло навіщо президентові було ігнорувати очевидні факти і нагнітати атмосферу, тепер підсумки саміту в Києві виглядають як чергова невдача української дипломатії, хоча іншого результату просто не могло бути.

Тігіпко також вважає необхідним зосередитися на вирішенні практичних питань у відносинах з ЄС.

В першу чергу, за його словами, це забезпечення повної реалізації угоди про спрощення візового режиму.

Потрібно покласти край постійним приниженням і поборам, яким піддаються громадяни України в процесі отримання віз в консульствах країн Євросоюзу, підкреслив Тігіпко.

«Що стосується угоди про асоціацію, то штучно прискорювати процес її підписання шкідливо, в першу чергу, для українських інтересів. ЄС і сьогодні готовий підписати документ, що містить декларативні обіцянки Україні і реальні поступки на користь європейців. Тому так довго і йдуть переговори, що українські дипломати намагаються видавити з Брюсселя і зону вільної торгівлі, і подальшу лібералізацію візового режиму, і більш рівноправні умови партнерства», - відзначив кандидат в президенти.

Читайте також:

Тігіпко: Україна повинна використовувати вигоди від свого серединного положення між ЄС і Росією

Тігіпко вважає, що Президенти України і Росії перетворюють міждержавні контакти на шоу

Тігіпко: Пора жорстко заперечити проти роздачі українцям румунських паспортів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: