Тігіпко вважає, що Президенти України і Росії перетворюють міждержавні контакти на шоу

Базовий принцип міжнародного спілкування – спочатку провести переговори, а потім виходити до преси. Проте лідери України і Росії останнім часом дотримуються іншої лінії поведінки.

Кандидат в президенти України Сергій Тігіпко вважає, що «з інтернет-дипломатією»  в українсько-російських відносинах треба закінчувати. Так він прокоментував розміщене на сайті глави Української держави відкрите звернення до президента Росії Дмитра Медведєва щодо газового питання.

За словами Тігіпка, базовий принцип міжнародного спілкування – спочатку провести переговори, а потім виходити до преси. Проте лідери України і Росії останнім часом дотримуються іншої лінії поведінки, чим шокують і своїх співгромадян, і партнерів в третіх країнах.

«Спочатку Медведєв в серпні звернувся до українського колеги через відеоблог, чим тільки спровокував зайві емоції в суспільстві. Тепер Ющенко почав спілкуватися з Кремлем шляхом розміщення листів на своєму сайті. Зрозуміло, що так чинять не тоді, коли хочуть бути почутими партнером, а коли прагнуть просто попіаритися», – заявив Тігіпко.

Він висловив переконання, що своїм кроком президент України тільки зашкодив переговорам відносно питання співпраці в газовій сфері, які сьогодні прем’єри двох країн проводять в Ялті.

«Ймовірно, він цього і хотів. Проте в цілому це симптом більш серйозної недуги відносин між Києвом і Москвою: повноцінний прямий діалог на вищому політичному рівні між країнами відсутній, і відновлений він може бути тільки після президентських виборів в Україні», - відзначив Тігіпко.

Читатй також:

Тігіпко: у боротьбі з епідемією треба об’єднати зусилля влади та бізнесу

Тігіпко: Україна не повинна стати сировинним придатком транснаціональних корпорацій

Тігіпко: В Україні нікому зупинити безвідповідальний популізм парламенту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: