Тігіпко вважає, що він схожий на Путіна

Екс-кандидат у президенти розповів про свої відносини з Януковичем і спробував порівняти себе з Путіним.

Екс-кандидат у президенти, лідер партії "Справедлива Україна" Сергій Тігіпко вважає себе трохи схожим на російського прем'єра Володимира Путіна.

Відповідаючи на питання, чи бачить він схожість із главою уряду РФ, український політик сказав: "Я думаю, є якась схожість в тому сенсі, що... я помічав за Путіним, коли він тільки став прем'єром, і я бачив його кілька разів на переговорах, наскільки він може швидко виходити на узагальнення і тримати цю стратегію. Хороша якість для політиків. Я думаю, що в цьому ми схожі".

"І, може, у жорсткості теж. Не дуже солодка я людина, але політика - це дуже конкретна справа. Має борозна ззаду залишатися, а не пил. Може, і в цьому трошки схожі", - також наголосив Тігіпко.

У той же час, він запевнив, що не обговорював з лідером Партії регіонів Віктором Януковичем конфлікт, що стався між ними у 2004 році.

"Ми за останні місяці два-три рази зустрічалися, останній раз учора. У нас абсолютно нормальні стосунки. І до кінця ніхто ж не розуміє, що відбувалося у 2004 році, і ми мовчимо. Тому якщо комусь захочеться поговорити, то я готовий до цих розмов. Але у нас сьогодні нормальні, зважені стосунки і жодних проблем нема", - сказав Тігіпко.

Він зазначив, що їхні виборчі програми з Януковичем багато в чому схожі. "Мене влаштовує, що він поводиться чесно. Він каже про те, що спочатку сформується парламентська більшість. Що 13% - вже викликає повагу. І однозначно буде запрошувати для співпраці. В якій позиції - буде залежати від парламентської більшості", - сказав політик.

Водночас, він вкотре повідомив, що "конкретних пропозицій, про те ж прем'єрство, з боку Януковича немає".

"Я попереджаю всіх, що ці переговори під столом, підкилимні речі мене не влаштовують. Про такі речі треба говорити досить відкрито", - додав Тігіпко.

Нагадаємо, Сергій Тігіпко, який в першому турі виборів президента набрав більше 13% голосів і посів третє місце, вже отримав від Юлії Тимошенко пропозицію очолити Кабмін після виборів. Янукович запропонував йому співпрацю, але не сказав про конкретні посади.

Тігіпко, у свою чергу, висловив готовність очолити Кабмін, але відмовився підтримувати будь-якого політика до завершення виборів.

Читайте також:

Тігіпко: долар за рік може впасти до 7,50 грн

Тимошенко: я рада, що Тігіпко погодився стати прем'єром

Тігіпко: Росія стала розумнішою відносно України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: