Тігіпко вважає Яценюка гідним головою Нацбанку

Сергій Тігіпко вважає, що Арсеній Яценюк міг би очолити Нацбанк. Сам Яценюк ставати головою НБУ не збирається.

Екс-кандидат у президенти, голова партії "Сильна Україна", Сергій Тігіпковважає, що гарною кандидатурою на посаду голови Національного банку міг би стати Арсеній Яценюк, який зайняв четверте місце у першому турі виборів.

Про це він сказав в кулуарах шостого українського ланчу в Давосі.

"Абсолютно нормальна, професійна людина, якщо це буде йому цікаво - то чому ні", - вважає Тігіпко. прийшов до фінішу першого туру виборів четвертим.

Пізніше він назвав кандидатуру Яценюка як гідну на цю посаду спілкуючись в кулуарах з бізнесменами, але додав що й голова правління "Укрсоцбанку" Борис Тимонькін також є гідним кандидатом.

Тігіпко вважає, що посада голови НБУ - це "супер важлива позиція, особливо в кризові часи". "Кабмін і НБУ повинні працювати як єдине ціле. А Нацбанк дуже непрофесійно і неграмотно сьогодні робить, коли пересушує економіку. Мало коштів сьогодні в економіці, через це втрачають всі ", - відзначив Тігіпко.

Однак він підкреслив, що предметні розмови про кандидатуру голови Нацбанку все ж таки варто вести після виборів. "Зараз всі ці обіцянки до виборів стоять небагато", - пояснив політик.

У спілкуванні в бізнесменами він також назвав серед відомих економістів і фінансистів, яких би він хотів бачити у своїй команді, в разі приходу в уряд екс-міністра фінансів Ігоря Мітюкова і першого заступника глави секретаріату президента Олександра Шлапака, який колись був його заступником у Мінекономіки та Національному банку.

Арсеній Яценюк сказав, що сьогодні його не цікавить посада голови Нацбанку. Він нагадав, що в 2004 році вже очолював НБУ, хоч і в ранзі виконуючого обов'язки. "На місці в.о. я зробив трохи більше, ніж всі, хто були керівниками", - відзначив він.

"Ви, напевно, хочете від мене позбутися в політиці. Я не дам такого шансу. Справа в тому, що я дуже хочу, щоб був голова Національного банку, якого представить президент Яценюк. Це так і буде, але не так все швидко і не так все просто", - додав політик.

Він підкреслив, що після президентської кампанії зрозумів, що в політиці бліцкригів не буває, а якщо бувають, то вони дуже швидко і драматично закінчуються.

За його словами, його основне завдання сьогодні - готувати команду до парламентських виборів.

Як повідомлялося, Юлія Тимошенко в ході телемосту з Давосом знову заявила про те, що у разі обрання президентом, вона готова створити всі умови для приходу до влади Сергія Тігіпка і Арсенія Яценюка.

Читайте також:

Тимошенко та Тігіпко розійшлися в газових питаннях

Янукович назвав принизливими заклики Тимошенко до Тігіпка

Тимошенко від хвилювання запропонувала Тігіпку посаду президента

Тимошенко після перемоги запрошує до себе Яценюка і Гриценка
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: