Тігіпко: я налаштований на участь у другому турі

Кандидат у президенти вважає свій рейтинг таким, що дає сподівання на участь у другому турі виборів.

Кандидат у президенти Сергій Тігіпко налаштований на участь у другому турі виборів. Про це він заявив на прес-конференції у Харкові.

За словами політика, в Луганську, Донецьку, Харкові, Криму і практично всюди на південому сході України він упевнено йде на другому місці, а в Дніпропетровську є лідером виборчих перегонів. "Ми налаштовані на другий тур, і наші штаби вже отримали команду готуватися продовжувати виборчу кампанію", - заявив Тігіпко.

Політик підкреслив, що рівень його підтримки не може не турбувати, перш за все, виборчий штаб Віктора Януковича, адже в Партії регіонів переконані, що перемогти Тігіпка у другому турі їм не вдасться.

Але у випадку, якщо до другого туру пройдуть Юлія Тимошенко і Віктор Янукович, Тігіпко не має наміру підтримувати нікого з них. "Вони для мене однакові, очолювали уряд по два рази, в них була більшість в парламенті, і я не побачив ні стратегії, ні позитивних змін", - підкреслив кандидат у президенти України.

Тігіпко вважає, що на виборах 17 січня за нього буде голосувати переважно інтелігенція, молодь, представники малого та середнього бізнесу. "Я орієнтуюся, перш за все, на розумних людей, які побачили в мені самостійного політика з чітким планом виведення України з кризи, - сказав він. - Також ми будемо дуже активними гравцями на майбутніх місцевих і парламентських виборах".

Читайте також:

Тігіпко не хоче бути прем’єром за президента-Тимошенко

Тігіпко: антикорупція виродилася в передвиборний піар

Тігіпко: політики змагаються в податковому популізмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: