Тігіпко: Європа не вирішить проблеми внутрішнього газового ринку України

Ющенко так скаржиться голові Єврокомісії на плачевний стан« Нафтогазу », ніби Баррозу, а не він, - президент України.

Ющенко так скаржиться голові Єврокомісії на плачевний стан« Нафтогазу », ніби Баррозу, а не він, - президент України, заявив кандидат у президенти Сергій Тігіпко, коментуючи телефонну розмову між Віктором Ющенко та Жозе Мануелем Баррозу.

Нагадаємо, у бесіді український лідер заявив, що «організація внутрішнього ринку газу в Україні, яка дозволяє окремим категоріям споживачів отримувати паливо без його оплати, помножена на неадекватні умови газових угод, підписаних з ініціативи прем'єр-міністра України, призвели до істотного погіршення фінансового стану" Нафтогазу України "і неможливість його самостійного розрахунку за імпортований природний газ».

«У принципі, президент сказав правильні речі. Питання в тому, чому він розповідає про це єврочиновникам, а не використовує свій статус глави держави для зміни ситуації. Окрім як демонстрацією безсилля влади, такі відозви нашого керівництва до Європи не назвеш », - зауважив Тігіпко.

Він також додав, що розрахунки за спожитий у жовтні російський газ з використанням коштів МВФ заганяє країну в боргову яму і не вирішує проблем національної газової галузі.

За словами Тігіпка, у цій ситуації неприпустимо для президента перетворюватися з людини, яка приймає рішення, в відстороненого критика дій уряду.

«Кабінет Тимошенко створювався за безпосередньої участі Ющенка, в ньому є орієнтовані на президента міністри. Зрештою, існує Радбез. Однак Ющенко вважає за краще скаржитися Баррозу, а не щось міняти », - реземував Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: країні потрібна прозора, проста, лояльна до економіки податкова система

Тігіпко: Ющенко дискредитував ідею демократії на пострадянському просторі

Тігіпко: Кабмін і НБУ ведуть нечисту гру з банками та обдуреними вкладниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: