Тігіпко: Ющенко дискредитував ідею демократії на пострадянському просторі

Сьогодні Україна слабкіше, ніж була п’ять років тому, а її правлячий клас дискредитував саму ідею демократії на пострадянському просторі.

Американський істеблішмент зрозумів, що марно він ставив на тих, чиєю єдиною гідністю була нелюбов до Росії, заявив відомий економіст Сергій Тігіпко коментуючи вислів радника президента США з стратегічних питань Збігнева Бжезинського про те, що «його охоплює депресія, коли він спостерігає за розбратами в демократичному, незалежному таборі керівництва України».

В ефірі радіостанції «Голос Америки» Бжезинський порівняв ситуацію в Україні з тією, що була в Польщі в XVIII сторіччі, коли там лютувала боротьба угрупувань аристократичної еліти, а країною маніпулювали зовнішні сили - Пруссія, Австрія і Росія. В результаті Польща втратила незалежність.

Сергій Тігіпко нагадав, що Збігнев Бжезинський був в числі перших, хто вітав успіх «помаранчевих» в 2004 році, хто вірив, що з ними до України прийдуть стійка демократія і ринкові реформи. Але милі Заходу політики Майдану виявилися слабкими державними менеджерами, схильними до склок і корупції.

Тігіпко підкреслив, що сьогодні Україна  слабкіше, ніж була п’ять років тому, а її правлячий клас дискредитував саму ідею демократії на пострадянському просторі.

«І навіть колишні американські фанати Ющенка визнали, що він абсолютно не виправдав їх надій. Успіх України як демократичної країни з ринковою економікою здатні забезпечити тільки її громадяни, підприємці і та частина еліти, яка розуміє, що основою незалежності є сильна економіка, а мантри про вірність європейському вектору і нелюбов до Росії тут ні до чого», - реземував Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: Україна має зрозуміти, що їй потрібно від Сполучених Штатів

Тігіпко: Президент не розуміє, що НАТО для України - вже вчорашній день

Тігіпко: Україні потрібна загальноєвропейська система безпеки за участю Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: