Тігіпко: Ющенко тягне країну за язик

Тільки слабкі політики намагаються перед виборами підняти рейтинг, спекулюючи на мовному питанні.

«Останніми дурницями влади, що відходить» назвав політик Сергій Тігіпко кампанію зі знищення в Запоріжжі вивісок російською мовою, пов’язану з приїздом у місто президента Віктора Ющенка.

Тігіпко також нагадав, що такою була вимога глави держави, яку він висловив під час попереднього візиту в Запоріжжі у вересні.

За словами Тігапко, тільки слабкі політики намагаються перед виборами підняти рейтинг, спекулюючи на мовному питанні.

"Над Україною нависнула загроза і політичного, і економічного банкротства, а президент послідовно експлуатує мовне питання - одне з небагатьох, що роз’єднує націю", - заявив Тігіпко.

Він також додав, що, наприклад, Бараку Обамі і в голову б не прийшло оголошувати війну численним вивіскам російською мовою у Нью-Йорку і багатьох інших містах Америки.

Тігіпко пропонує надати місцевим громадам право самим визначати, які мови, окрім української, повинні використовуватися на даній території для спілкування з органами влади, реклами й так далі

На думку Тігіпка, така можливість зніме мовне питання з порядку денного і позбавить політиків шансів будувати кар’єру на небезпечних для країни темах.

«Дуже симптоматично, що президент жодного разу не спробував заборонити численні англомовні вивіски і рекламу в Києві. Віктор Ющенко свідомо експлуатує антиросійську тематику, але я не думаю, що такі дії допоможуть йому привернути голоси виборців», - реземував політик.

Читайте також:

Тігіпко: Сучасний світ знудьгувався за ідеалістами

Тігіпко: Президент не розуміє, що НАТО для України - вже вчорашній день

Тігіпко: у знеціненні гривні винен Ющенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: