Тігіпко: з вини політиків Україна постраждала від кризи більше, ніж всі країни СНД

Україна посідає перше місце серед країн СНД з падіння роздрібного товарообігу в реальних цінах.

Серед всіх країн СНД Україна постраждала від кризи більше за інших. Про це заявив кандидат у президенти України Сергій Тігіпко.

Тігіпко нагадав, що Україна посідає перше місце серед країн СНД з падіння роздрібного товарообігу в реальних цінах, зі зниження рівня промислового виробництва, за темпами зростання споживчих цін, а за швидкістю падіння ВВП Україна відстає тільки від Вірменії.

«Такий обвал свідчить про неефективне управління країною і вимагає екстрених рятувальних заходів», – прокоментував інформацію Державного комітету статистики про результати економічного розвитку України за підсумками перших 10 місяців 2009 року Тігіпко.

Відзначимо, що згідно з даними Держкомстату, ВВП у 3 кварталі 2009 року впав на 15,9% порівняно з аналогічним періодом 2008 року, падіння промислового виробництва становило 26,4%, а скорочення роздрібного товарообігу – 16,4%. Рівень споживчих цін до 1 листопада 2009 року зріс на 16,5% за попередні 12 місяців.

Тігіпко підкреслив, що потрібна реалістична антикризова економічна політика: стимулювання споживання вітчизняної продукції, кредитування промисловості, лібералізація податкової системи.

«Уряд має повернути борги з ПДВ і припинити стягувати податки авансом. Тільки тоді економіка відновить зростання», – заявив Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко розцінює будівництво "Північного потоку", як очевидну загрозу для України

Жінки воліють голосувати за Тимошенко і Тігіпка, а чоловіки за Тимошенко і Януковича

Тігіпко: Сталін і його політика заслуговують засудження без будь-яких "але"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: