Тігіпко за грантову систему розподілу коштів для розвитку спорту

Перспективні ініціативи у спорті повинні підтримуватися державою, вважають у "Сильній Україні". Для цього слід переходити на грантову систему фінансування.

Держава повинна підтримувати перспективні ініціативи у спорті.

Про це заявив глава "Сильної України" Сергій Тігіпко під час відкриття "Школи боксу братів Сидоренків" у Севастополі.

"Що стосується розвитку спорту, я вважаю, ключова позиція - це перехід на грантову систему фінансування", - зазначив політик. Він пояснив, що якщо людина талановита в певному виді спорту і легко знаходить порозуміння з дітьми, то вона може отримати грант на роботу певної секції.

"Потрібно давати можливість спортсменам реалізуватися. Держава має їх підтримати", - вважає Тігіпко. Лідер "Сильної України" також додав, що розвиток спортивних секцій, таких як "Школа боксу братів Сидоренків", - це ключ до здоров'я майбутніх поколінь, виховання у дітей прагнення працювати над собою.

"Проблема дефіциту спортивних секцій гостро стоїть по всій країні, тому підтримка дитячого спорту повинна стати основним завданням місцевої влади", - зазначив політик.

Тігіпко також повідомив, що "Сильна Україна" після приходу до місцевих рад запропонує низку рішень в різних напрямах, в тому числі і в спорті.

23 жовтня в Криму Сергій Тігіпко взяв участь у відкритті "Школи боксу братів Сидоренків", яке відбулося за підтримки Севастопольської міської організації політичної партії "Сильна Україна". У Севастополі це перша школа боксу такого високого рівня. У ній планується тренувати 60-100 осіб від 10 до 16 років зі всього району абсолютно безкоштовно. Боксерський клуб братів Сидоренків планує відкриття таких залів у кожному районі міста.

Читайте також:

Партія Тігіпка блокуватиметься з регіоналами у місцевих радах

"Сильна Україна" оголошує "Адмінресурс - стоп!"

Тігіпко: держава має підтримати вітчизняний автопром замовленням і дешевими кредитами

Тігіпко: відмова у перереєстрації "Сильної України" в Луганській області - це суто політичний тиск

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: