Тігіпку пообіцяли перший номер у списку Партії регіонів?

В інтерв'ю ТСН.ua віце-спікер Микола Томенко поділився думками з приводу того, заради чого віце-прем'єр Сергій Тігіпко міг погодитись на злиття своєї партії «Сильна Україна» із Партією регіонів.

На його думку, Сергію Леонідовичу могли запропонувати очолити передвиборчий список «регіоналів» на наступних парламентських виборах в обмін на такий крок.

«Гадаю, мінімально – це перший номер в списку ПР. Хоча, звичайно, важко уявити його локомотивом непереможної партії, якщо подивитися рейтинги», - гадає Томенко.

Але, на думку віце-спікера, навіть якщо Тігіпко стане на чолі списку ПР, то наступним кроком «проситься» рішення про те, що «не сьогодні-завтра він повинен стати прем'єр-міністром».

Те, що Тігіпко зволікає із вступом до Партії регіонів, Томенко пояснює невиконанням обіцянок, даних йому.

«І остання заява Тігіпка - що він не прийняв остаточне рішення - говорить про те, що, можливо, президент пообіцяв йому одне, а на практиці це не реалізує. Гадаю, в даному випадку не всі у ПР сприйняли такий формат об'єднання».

На думку Томенка, Тігіпко став заручником боротьби у Партії регіонів.

«Вона звичайно не видима. Але, я вам скажу, якби не було боротьби, то ми б вже давно мали прем'єр-міністра уряду Криму. Президент не може визначитись, тому що іде протистояння у партії. Таке ж протистояння є і на місцевому рівні. У Чернівецькій області досі немає голови облради, вже 8 місяців. Немає мерів у багатьох містах. З одного боку, влада говорить, що вона потужна, але в них немає кандидатів на прямі вибори, тому вони їх і бояться»

Читайте детальне інтерв'ю Миколи Томенка для ТСН.ua - Легше сфальсикувати вибори, ніж перенести.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: