Тікали так, що загубили взуття: під Харковом окупанти перелякались ЗСУ та покинули техніку (відео)
У Мережі показали відео з російськими окупантами.
Російські окупанти під Харковом, тікаючи від ЗСУ, покинули свої танки та навіть взуття.
Про це повідомляють у соцмережах.
На відео видно, як окупанти після бою з українськими військовими залишили свою техніку та кинулись тікати. При цьому вони, судячи з відео, побігли босоніж.
"Наші красені розбомбили. Молодці, пацани, влучили чітко!" - чути голос за кадром.
Зазначимо:
Уранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін у відеозверненні оголосив про "спеціальну військову операцію" щодо "захисту" Донбасу.
Міноборони РФ повідомило про завдання ударів по військовій інфраструктурі України.
Після 5 години ранку 24 лютого було чути вибухи в районі Борисполя, Харкові, Одесі та інших великих містах.
Російські "Гради" били вздовж усього кордону, від Луганська до Житомира.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що на всій території України вводиться воєнний стан.
Протягом 24 лютого через російські обстріли загинули 137 українських військових та цивільних людей.
Росія атакувала Україну: всі новини про військове вторгнення в режимі онлайн
Нагадаємо:
21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання "незалежності" "ДНР" та "ЛНР".
22 лютого Рада Федерації РФ остаточно ратифікувала договори про визнання "ЛДНР".
22 лютого Рада Федерації Російської Федерації задовольнила звернення президента РФ Володимира Путіна й дозволила використання армії за кордоном.
ЄС, США, а також інші країни одна за одною заявляють, що не визнаватимуть "незалежність" "ЛДНР" та запроваджують санкції.