Тіла 8 шахтарів залишаться в шахті

Тіла 8 шахтарів, які загинули в результаті аварії на шахті ім. Засядька, не будуть витягати на поверхню, повідомив Сергій Тулуб.

"На даний момент ми сповістили всі сім'ї про те, що 8 людей залишаються в зоні, яка буде заперемичена, і там буде проводитися ліквідація пожежі", - зазначив міністр вугільної промисловості, заступник голови урядової комісії з розслідування причин аварії на шахті ім. Засядька Сергій Тулуб.

Він також сказав, що ймовірно 3 тіла перебувають в зоні завалу нижньої частини цього крила, і там роботи відновлять, як тільки почнеться нагнітання інертних газів.

За інформацією Тулуба, 21 листопада відбувся похорон 38 загиблих (з них - 37 у Донецькій, 1 - у Вінницькій області), а 22 листопада поховають ще 23 шахтарів.

Коментуючи причини аварії, Тулуб заявив, що експертна група не може їх охарактеризувати.

"На сьогодні експертна група не може охарактеризувати не тільки конкретні причини, але й саму подію. Але до четверга готує версії причин того, що сталось", - підкреслив він.

Зі слів Тулуба, 21 листопада об 11:00 були зроблені останні виміри газо-повітряної суміші, і почався другий етап ліквідації наслідків аварії - спорудження вибухобезпечних перемичок біля 13 східного конвеєрного штреку, спорудження й ущільнення такої ж перемички на 13 східному вентиляційному штреку, спорудження перемички біля другого вентиляційного стовбура.

"Коли ці роботи будуть закінчені, настане фаза нагнітання інертних газів у цей простір, де пожежа", - зазначив він.

За інформацією Тулуба, починаючи з 11:00 21 листопада на ділянках, які не сполучені з небезпечними, уже ведеться видобуток.

Як повідомлялося, вибух газу стався о 3:11 18 листопада на шахті ім. Засядька на горизонті 1078 м. Усього в шахті працювало 457 шахтарів. 

89 шахтарів загинули, 11 вважаються такими, що зникли безвісти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: