Тільки 30 з 227 шахт в Україні відповідають нормам безпеки

З 227 шахт в Україні лише 30 відповідають встановленим нормам промислової безпеки. На шахтах відсутня система управління охороною праці і недотримання норм промислової безпеки.

Лише 30 українських шахт з 227 відповідають встановленим нормам промислової безпеки, повідомили під час наради СБУ та Держкомітету з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.

З початку року загинули 75 гірників, а кількість травмованих - тисячі. На думку експертів, причиною високого травматизму є відсутність на шахтах систем управління охороною праці і недотримання норм промислової безпеки.

У зв'язку з цим, учасники наради прийшли до висновку, що потрібно шукати нові інструменти впливу на власників і керівників вугільних шахт, щоб спонукати їх приділяти першочергову увагу питанням безпеки праці.

Зокрема, на нараді було прийнято рішення про те, що СБУ буде повідомляти адміністраціям вугільних підприємств про виявлені передумови, які можуть призвести до виробничих аварій і травмування людей.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України та Госкомнадзор домовилися про спільні перевірки вугільних підприємств на предмет дотримання норм промислової безпеки.

Читайте також:

Забійник шахти на Донбасі побив рекорд Стаханова

На "малій батьківщині" Януковича шахтарі оголосять страйк

Шахтарі пригрозили затопити батьківщину Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: