Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Тільки б це не люди їхали": очевидці розповіли про катастрофу на одеській залізниці

Жителі найближчого села від шуму повистрибували з домівок.

Уже через півдоби після масштабної залізничної аварії поблизу станції "Веселий Кут" пройшов по покладених наново рейках перший "Інтерсіті" сполученням Одеса – Київ.  Ремонтники фактично прокладали гілку наново, причому робили це вночі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми працювали всю ніч. О 3:00 ночі ми почали класти нову решітку. Зараз от працює вертушка, висипаємо щебінку", - розповів головний ревізор з безпеки руху Рудольф Мелкумян. За роботами уважно спостерігали жителі прилеглого села Путилівка. Аварія сталася майже під вікнами їхніх будинків, люди від почутого скреготу металу вибігали на вулицю. "Я думав: тільки б це не люди їхали! Якби люди їхали, то ого-го б було", - зізнався місцевий житель Сергій Лещенко.

ВідеоНа Одещині, де напередодні сталася залізнична троща, запустили рух на одній з колій

На місці аварії на станції Веселий Кут досі тривають ремонтні роботи. На іншій колії обіцяють відновити до вечора. Напередодні з рейок злетіли 14 вагонів з зерном та міндобривами, вони розтрощили понад сто метрів колії на обох шляхах. Усю ніч та ранок на місці аварії тривали ремонтні роботи. 

На Одещині, де напередодні сталася залізнична троща, запустили рух на одній з колій

Пан Анатолій їхав вздовж насипу, на який впали вантажні вагони, за кілька хвилин до аварії. Він забирав рідню з електрички. "Це моє щастя, що хтось у сорочці народився. Їхав я з невісткою та онука віз. Під’їхали до воріт сюди, поставив я коня, зайшов у подвір’я і тут оце", - розповів Анатолій Лещенко. Очевидці кажуть, що вже через годину на місці трощі працювала важка техніка, а з найближчих станцій вирушили три відновлювальні поїзди.

16 пасажирських потягів, у тому числі міжнародних, пустили об’їздними шляхами. Всі вони збилися з графіка та затримувалися хто на три, а хто на п’ять годин. Пасажирів, які прямували до найближчих з місцем аварії станцій, з потягів висаджували та обіцяли трансфер, але надали його не всім. Марія Кьостлер каже, що її мама добиралася додому попутками і витратила на поїздку 500 гривень замість 30. "Я зателефонувала у залізничну довідку: ви можете розвезти? Ні, звичайно", - розповіла Марія.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції