Тіло Гонгадзе досі числиться в морзі як непізнане

"Таращанське тіло" досі не числиться в морзі як тіло Гонгадзе, воно все ще вважається тілом невідомого.  Суд повинен визначити, що це Гонгадзе або ні.

Знайдене в Таращі тіло журналіста Георгія Гонгадзе, яке вже 10 років зберігається в київському морзі на вулиці Оранжерейній, досі числиться у документах як "труп невідомого". Про це повідомив директор моргу Микола Труш.

"Це "таращанське тіло" у нас до цього дня не зареєстроване в жодному документі. Немає навіть ніякого порядкового номера", - розповів Труш.

Директор моргу пояснив, що у тіла немає навіть номера, бо співробітники моргу досі не проводили розтин. "Тіло у нас не числиться як тіло Гонгадзе, воно все ще вважається тілом невідомого. Це вже суд повинен визначити, що це Гонгадзе або ні", - сказав він.
 
"Я чув, що наприкінці вересня або в жовтні усі питання з тілом будуть вирішені. Напевно, вже якось ховатимуть", - додав він.

"В моїй практиці 10 років тіло у нас зберігається уперше, максимум - два роки. У нас немає можливості зберігати довше. Кожне тіло отримує свій порядковий номер, якщо це невідомий, то під цим номером його і ховає міська ритуальна служба", - повідомив Труш.

Нагадаємо, 3 листопада 2000 року в Таращанському районі відкопали обезголовлене тіло журналіста Георгія Гонгадзе. У перші дні воно зберігалося в морзі місцевої лікарні.

Саме там було видане перше посвідчення про смерть Гонгадзе. Через кілька днів, коли вибухнув скандал, правоохоронці екстрено перевезли тіло в столичний морг на вулиці Оранжерейній. Там "таращанське тіло" і зберігається ось вже 10 років.

Читайте також:

Мати Гонгадзе обурилась, що на загибелі її сина піариться Ахметов

Герман: Замовників вбивства Гонгадзе треба шукати серед живих

Піскун заявив, що раніше у прокуратури не було доказів провини Кравченка

Адвокат: якщо вірити Пукачу, то Кучмі, Литвину й Джизі справ не уникнути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: