Тіло капітана Faina можуть привезти до Києва

Труну з тілом померлого капітана судна Faina Україна може перевезти до Києва.

Україна готова перевезти труну з тілом померлого капітана захопленого піратами судна Faina російського громадянина Володимира Колобкова на борту українського спецрейсу, що вилітає до Києва, у випадку, якщо влада Кенії своєчасно видасть відповідний дозвіл. Як повідомляє департамент інформації і друку Міністерства закордонних справ РФ, про це заявив голова МЗС України Володимир Огризко епід час телефонної розмови з головою російського зовнішньополітичного відомства Сергієм Лавровим.

Нагадаємо, 25 вересня минулого року біля берегів Сомалі пірати захопили українське судно Faina. На борту корабля знаходилися 17 українців, 3 росіян і один латиш. Пізніше капітан судна помер від гіпертонічного кризу. Судно слідувало під прапором Беліза до Кенії і перевозило військову техніку, зокрема 33 танки Т-72 і запчастини до бронетехніки. Пірати зажадали викуп за звільнення судна і екіпажу. За даними Служби зовнішньої розвідки України, викуп був доставлений 3 лютого.

За неофіційними даними, розмір викупу становив 3,2 млн. дол. Спочатку пірати вимагали за звільнення судна і екіпажу 20 млн. дол. Остання група піратів залишила борт судна 5 лютого. 12 лютого судно прибуло до кенійського порту Момбаса.

Читайте також:

Faina прибула до кенійського порту

Моряки з Faina полетять до Росії

Faina входить до порту Момбаса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: