Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-повірений у справах США Вільям Тейлор розповів про зброю, яку нададуть Україні цього року

Він зауважив, що всі надходження будуть, щоб "Україна могла захищатися від росіян".

Між Україною і США тривають обговорення про те, які конкретно озброєння потрібно Україні, але й надалі США буде постачати системами, про які говорили раніше.

Про це заявив колишній тимчасово повірений у справах США у Києві Вільям Тейлор у ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ТСН.Тиждень Андрію Цаплієнку.

"Українська влада, український міністр оборони та його команда щільно співпрацюють з людьми в нашому Посольстві в Києві, аби отримати відповідь саме на це запитання. Ми хотіли б подовжити діалог з Міністерством оборони України та начальником Генерального Штабу генералом Хомчаком про те, які конкретно системи вам потрібні. Такого роду обговорення тривають", - заявив Тейлор.

Він наголосив, що вже Конгрес США підписався під конкретними системами озброєння. «Ми вже говорили про них. Це протикорабельні ракети, дрони, радіокомунікаційне обладнання. Це те, що надходить. Саме так, це те, що буде надходити. І це важливий компонент для того, аби Україна могла захищатися від росіян», - заявив дипломат.

Повну версію інтерв'ю можна переглянути ТУТ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції