Тимчасового керівника банку "Київ" знайдено мертвим

В.о. тимчасового адміністратора "Києва" Володимира Пономаря знайшли мертвим на його дачі. За попередньою інформацією, він помер від серцевого нападу.

У ніч з неділі на понеділок в себе на дачі був знайдений мертвим виконуючий обов'язки тимчасового адміністратора банку "Київ" Володимир Пономар.

Про це повідомила прес-служба банку.

За інформацією газети "Сегодня", яка посилається на представників комітету постраждалих вкладників банку, попередньою версією смерті Пономаря названо серцевий напад.

19 березня Пономар виступив із заявою про те, що тимчасова адміністрація "Києва" не може виплатити його вкладникам гроші через величезні борги деяких компаній перед банком.

Пономар особливо виділив компанію "Київ Житло Інвест", яка винна банку депозитів на суму більше 700 мільйонів гривень і відсотки по них на 100 мільйонів.

Як повідомила ініціативна група вкладників банку, раніше про великий борг цієї компанії заявляв і власник банку "Київ" Віктор Марченко. Втім, керівництво "Київ Житло Інвесту" наявність боргу заперечило і порадило вкладникам звернутися до правоохоронних органів. Минулого четверга вкладники "Києва" подали заяву до міліції.

Ініціативна група вкладників банку планувала зустрітися з Пономарем у вівторок, 24 березня. Тимчасовий адміністратор банку "Київ" Анатолій Степаненко зараз перебуває в лікарні після операції.

Минулого тижня ситуація навколо "Києва" загострилася. Вкладники банку вимагали хоча б якоїсь визначеності щодо їхніх грошей, але відповіді на свої питання не отримали.

На початку березня столична прокуратура повідомила, що банк "Київ" розрахувався зі своїми кредиторами за рахунок грошей, сплачених за житлово-комунальні послуги, чим поставив під загрозу надання цих послуг великій кількості людей.

Тимчасову адміністрацію в банку "Київ" було введено 9 лютого.

Читайте також:

Один із найбільших банків України вирішив віддатися державі

Банк "Київ" розрахувався з боргами грошима за комунальні платежі

Банк "Київ" розрахується з вкладниками квартирами

В Україні закриваються 13 банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: