Тимошенко більше не приймає критику бюджету

Прем'єр оголосила, що чекає конкретних пропозицій щодо змін до проекту бюджету 2010 року, а на неконструктивну критику реагувати не буде.

Прем’єр Юлія Тимошенко не приймає неконструктивної критики проекту держбюджету-2010 і готова обговорювати альтернативні проекти.

"З цієї хвилини я не приймаю ніякої неконструктивної критики, не приймаю ніяких гучних заяв від будь-яких опонентів уряду", - йдеться в заяві Тимошенко.

"Я чекаю тільки збалансованих альтернативних проектів, цілісних проектів бюджету на 2010 рік", - наголосила прем’єр.

При чому, "з розбивкою по регіонах, з доведенням до кожного населеного пункту, з усіма балансами і всіма галузями, з макропоказниками, на яких буде базуватися цей проект бюджету на 2010 рік", зауважила Тимошенко.

Прем’єр висловила побажання, щоб усі, хто критикує бюджет: президент, його Секретаріат, РНБО, парламентська опозиція, замість "пустопорожніх розмов", підготували альтернативні проекти бюджету на 2010 рік.

"Фракція в парламенті, яка представляє нашу політичну силу, за такий кращий, ніж урядовий, проект бюджету на 2010 рік з задоволенням проголосує", - запевнила Тимошенко.

Нагадаємо, 15 вересня Юлія Тимошенко підписала проект державного бюджету на 2010 рік.Вона повідомила, що проект бюджету того ж дня буде передано до парламенту.

"Думаю, ми зможемо його прийняти, і волі у політикуму України все ж таки вистачить".

Раніше Міністерство фінансів запропонувало Кабміну встановити доходи державного бюджету на рівні 284,841 млрд. грн., зокрема доходи загального фонду - 219,154 млрд. грн.

Витрати державного бюджету на 2010 рік пропонується встановити на рівні 322,963 млрд. грн. Зокрема витрати загального фонду - 237,347 млрд. грн., спеціального фонду - 85,615 млрд. грн.

У документі передбачено встановити граничний розмір дефіциту держбюджету на 2010 рік у сумі 46,748 млрд. грн., зокрема граничний дефіцит загального фонду 24,814 млрд. грн.

Читайте також:

Тимошенко підписала проект держбюджету-2010

У Тимошенко придумали, як "проштовхнути" бюджет

Мінфін пропонує встановити дефіцит бюджету-2010 на рівні 47 млрд гривень

Ющенко пояснив Тимошенко, яким має бути бюджет-2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: