Тимошенко бореться з евакуаторами

ДАІ тепер може викликати евакуатор тільки за порушення автомобілем правил дорожнього руху.

Відтепер інспектори ДАІ можуть викликати евакуатор лише через Державтоінспецію, якщо існує протокол про порушення автомобілем правил дорожнього руху. Перед завантаженням машину мають обов’язково сфотографувати, а на паперах про переміщення крім евакуаторника і інспектора ДАІ мають розписатися власник автомобіля, двоє свідків та аварійний комісар. Працівників ДАІ також попередили аби вони не брали участі у незаконних діях комунальних служб.

За словами прем’єр-міністра Тимошенко, «люди ж не можуть підняти свої машини в космос, де перебуває мер міста Києва», тому їм потрібно десь паркуватися і десь потрібно тримати свої машини. Саме тому силова примусова евакуація за відсутності підземних паркінгів є неприпустимою, на думку Тимошенко. Вона переконана, що це - порушення прав власників автотранспортних засобів.

Як повідомлялося, Кабмін у середу прийняв за основу проект постанови щодо заборони евакуації транспортних засобів у разі порушення правил паркування. Тимошенко дала доручення доопрацювати даний проект постанови, щоб "раз і назавжди заборонити незаконну евакуацію автомобілів".

Докладніше про роботу евакуаторів - на відео ТСН.

ВідеоБоротьба з евакуаторами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: