Тимошенко боїться, що Янукович посадить її до в'язниці

Тимошенко впевнена, що чинна влада не зможе позбавити її права захищати правду в Україні, "навіть кинувши за грати".

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що президент Віктор Янукович може, використовуючи репресивну машину, кинути її за грати.

Про це вона 7 квітня повідомила журналістам перед будівлею Генеральної прокуратури.

Тимошенко впевнена, що чинна влада не зможе позбавити її права захищати правду в Україні, "навіть кинувши за грати".

"Я думаю, що пан Янукович мене може, використовуючи репресивну машину, кинути за грати, але свободи висловлювати свою думку, боротися за Україну він ніколи мене не позбавить. Це неможливо. Це просто йому і його братії не по силах", - заявила вона.

Тимошенко зауважила, що прийшла до Генпрокуратури захищати не себе. "Я сюди прийшла захищати Конституцію України, залишки демократії, які поки що зберігаються в Україні. Я сюди прийшла захищати усе добре, на що Україна сподівалася всі останні роки", - наголосила лідер БЮТ.

Продовжуючи тему, вона запевнила, що за жодних обставин як політик не буде мовчати і не буде "десь у кулуарах обговорювати такі недопустимі випадки порушення Конституції". "Я буду про це завжди говорити публічно, які б прокуратури мене не кликали", - запевнила Тимошенко.

Разом з тим, на її думку, сьогоднішній день можна відзначити у календарі "як день початку політичних репресій".

Нагадаємо, 7 квітня Тимошенко прибула до одного з управлінь Генеральної прокуратури за повісткою, отриманою напередодні. Перед тим, як зайти до будівлі, екс-прем’єр дала короткий брифінг.

Як відомо, 6 квітня Тимошенко заявила, що вона отримала повістку від ГПУ, в якій її запрошували для пояснень її висловлювань щодо підкупу суддів КС.

Читайте також:

Тимошенко прийшла на допит в Генпрокуратуру

Тимошенко викликали до Генпрокуратури

Тимошенко оголосила у себе "велику чистку"

 

ВідеоТимошенко боїться, що Янукович посадить її до в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: