Тимошенко: бюджет-2010 буде тільки після виборів

Прем'єр визнала, що через політичну боротьбу на ухвалення держбюджету України не вистачає голосів.

Державний бюджет України на 2010 рік, швидше за все, буде ухвалений після президентських виборів, заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко

"Я думаю, що ви добре знаєте і спостерігаєте, що бюджет на 2010 рік буде, швидше за все, прийнятий після президентської компанії. Сьогодні конкуренція між кандидатами в президенти не дозволяє сконцентрувати необхідну кількість голосів в парламенті і прийняти бюджет", - сказала глава уряду на Всеукраїнському форумі залізничників.

Нагадаємо, у середу, 16 грудня, президент Віктор Ющенко висунув уряду вимогу негайно представити на розгляд Верховної ради проект держбюджету на 2010 рік і закликав утриматися від ручного управління українською економікою.

Ще 20 листопада ВР вирішила направити урядовий проект держбюджету на доопрацювання. Згідно з представленим документом, витрати бюджету були затверджені в сумі 324 мільярди гривень, доходи - на рівні 285 мільярдів гривень, дефіцит - 46,7 мільярда гривень (3,97% ВВП), прогнозований рівень інфляції на 2009 рік - 9,7%.

В той же час, цього пленарного тижня Рада не розгляне доопрацьований проект бюджету, а наступного разу депутати мають зібратися не раніше лютого 2010 року.

Читайте також:

Ющенко вимагає від Тимошенко терміново надати новий держбюджет

СП: бюджет-2009 - найгірший бюджет тисячоріччя

Ющенко спрогнозував держборг України у 300 млрд доларів

ВідеоТимошенко: бюджет-2010 буде тільки після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: