Тимошенко: БЮТ домовляється про одне, а робить по-іншому

На зустрічі із фракцією НУ-НС, прем’єр визнала неетичною поведінку своєї фракції в голосуванні за відставку Володимира Огризка.

5 березня відбудуться загальні збори коаліції, котрі розглянуть питання щодо голосування за відставку Володимира Огризка, заявив заступник керівника фракції НУ-НС Тарас Стецьків.

За його словами, на сьогодні глава МЗС "став заручником протистояння між прем`єр-міністром України та президентом".

Також він зазначив, що на засіданні фракції прем’єр висловила свою точку зору з даного питання. "Тимошенко емоційно можна зрозуміти, звичайно, чисто як жінку, як політика", - каже Стецьків.

"Пропускати мимо вух такі циркуляри, які були розіслані, неможливо", - додав він, маючи на увазі листа Огризка в усі закордонні представництва України, де засуджувалися дії уряду.

Тимошенко визнала, що мала місце неетична, непорядна поведінка її фракції, оскільки є домовленості про одне, а робиться по-іншому. У той же час, Стецьків додав, що вимальовуються певні компроміси із БЮТ.

Водночас залишається незрозумілою позиція Ющенка, чи готовий він внести кандидатуру Огризка на посаду міністра закордонних справ. Стецьків вважає можливим переголосування по постанові про відставку.

Читайте також:

Ющенко звинуватив БЮТ у порушенні миру

БЮТ готовий повернути Огризкові посаду

Екстрене засідання БЮТ: Огризка повертати не хочуть

Тимошенко викличе на килим кожного "бютівця", який голосував проти Огризка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: