Тимошенко чекає ще одних виборів

Шевченківський районний суд Києва виніс рішення, згідно з яким депутати Київради від БЮТ, яких з‘їзд позбавив депутатства, дійсно не є депутатами.

Тимошенко чекає ще одних виборів
(Фото: kmv.gov.ua)
Шевченківський районний суд Києва виніс рішення, згідно з яким депутати Київради від Блоку Юлії Тимошенко, яких з‘їзд позбавив депутатства за участь в корупції із землею, на сьогодні вже дійсно не депутати.

Як повідомляє УНІАН, про це заявила журналістам сама лідер блоку у суботу. "Таке рішення на руки ми отримали, і вважаємо, що і мер міста, і депутати, які позбавлені своїх повноважень внаслідок участі в корупції з землею, що вони більше не будуть присутні на сесії", - сказала Ю.Тимошенко.

Юлія Тимошенко
"Що стосується введення нових депутатів, нам ще потрібен певний час, щоб ми завели нових депутатів, але тих, які порушили обіцянки перед киянами, ці депутати вже прибрані", - наголосила лідер БЮТ.

Вона підкреслила, що засідання Київради, у яких будуть брати участь екс-депутати від БЮТ, "через суд будуть визнаватися не правочинними".

"Тобто поділ землі для Черновецького і його земельної мафії завершився», - наголосила Ю.Тимошенко.Крім того, лідер БЮТ розраховує, що "буквально одразу після виборів до Верховної Ради відбудуться вибори міського голови Києва".

"Таких масштабних корупційних дій із землею, із власністю міста Києва, з фінансами міста Києва, які є зараз, ще Київ ніколи не бачив ні при колишньому мері, ні при будь-якому мері такого ніколи не було", - підсумувала Ю.Тимошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: