Тимошенко читатиме свою кримінальну справу три місяці

Захисник Тимошенко вважає, що потрібно 3 місяці для ознайомлення нею з матеріалами справи за газовими контрактами з Росією.

Захисник колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає, що для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи проти його підзахисної за обвинуваченням у перевищенні нею службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією у 2009 році необхідно як мінімум 3 місяці.

Про це він повідомив журналістам перед входом до Генпрокуратури.

"Я бачу, що 14 томів матеріалів справи - це як мінімум роботи з одним томом тиждень. Такий термін завжди вважається нормальним у правознавців, а далі - помножте все", - сказав Власенко.

Подробиці затримання Юлії Тимошенко

При цьому депутат не погодився з позицією прокуратури, яка вважає, що для завершення ознайомлення з матеріалами цієї справи достатньо кількох тижнів.

"Ознайомлення з матеріалами справи - це не читання белетристики, це ретельне й кропітке вивчення кожної букви, яка є в кримінальній справі. У матеріалах справи 14 томів, це близько 3,5 тис. сторінок. Це величезний обсяг матеріалів, які потрібно проаналізувати й вивчити", - заявив він.

Власенко також додав, що Тимошенко в ході вивчення матеріалів справи має право подавати клопотання і вимагати проведення додаткових експертиз і допитів, для чого також потрібен час.

Як повідомлялось, 24 травня перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін висловив надію, що Тимошенко не затягуватиме ознайомлення з матеріалами справи проти неї і справу буде швидко передано до суду.

Читайте також:

Тимошенко розповіла, як у неї намагалися відібрати iPad

Тимошенко про арешт попередили люди Януковича

Тимошенко висунули звинувачення у скоєнні злочинів

ВідеоТимошенко читатиме свою кримінальну справу три місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: