Тимошенко: Чорноморський флот в Криму не залишиться

Український прем'єр Юлія Тимошенко обіцяє, що "вона не схибить". І за вісім років в Україні не буде жодних іноземних військових баз.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла, що після 2017 року на території України не буде жодних іноземних військових баз.

Під час візиту до Львова, відповідаючи на запитання студентів Львівського політехнічного інституту про долю російського Чорноморського флоту, що базується в Севастополі, Тимошенко зазначила:

"Ви знаєте, що угода закінчується (в 2017 році – прим. ред.), й наша країна буде вільна від будь-яких баз".

Вона запевнила, уряд не змінить свою позицію щодо цього. "Отже не хвилюйтеся, наш уряд не схибить у цих питаннях", - наголосила Тимошенко.

Нагадаємо, згідно з угодою, яку було підписано в 1997 році, Росія орендує частину території Севастополя для розміщення головної бази Чорноморського флоту на 20 років - до 2017 року. За це Москва щорічно списує 97,75 млн доларів з суми державного боргу України перед Росією.

Останнім часом російські політики почали говорити про можливість залишити флот і після 2017 року. Києву пропонували підвищити орендну плату та змінити угоду на користь української сторони. Утім, президент Віктор Ющенко та МЗС неодноразово заявляли, що російській флот залишить територію України за будь-яких умов.

Читайте також:

Тігіпко: ЧФ можна залишити в Україні і після 2017 року

Україна наполягає на виведенні ЧФ Росії з Криму

Російський спікер: ЧФ має залишитися в Україні після 2017 року

Крим і кордони з Росією визнані загрозами безпеці України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: