Тимошенко дала "Артеку" 60 мільйонів на путівки і 35 на ремонт

На думку Тимошенко, такий обсяг коштів на придбання путівок є достатнім для забезпечення нормального функціонування "Артеку".

Уряд сьогодні схвалив зміни до державного бюджету на 2009 рік для виділення 60 млн. грн. на придбання путівок у міжнародний дитячий центр "Артек".

Про це повідомила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції після завершення позачергового засідання Кабінету міністрів із питань забезпечення функціонування міжнародного дитячого центру "Артек" та українського центру "Молода гвардія".

За словами глави уряду, цим законопроектом про зміни до бюджету буде врегульовано бюджетний дисбаланс для того, щоб за рахунок бюджету можна було викупити путівки додатково на 60 млн. грн. На думку Тимошенко, такий обсяг коштів на придбання путівок є достатнім для забезпечення нормального функціонування МДЦ "Артек".

Крім того, уряд виділив з резервного фонду 35 млн. грн. на забезпечення функціонування Міжнародного дитячого центру "Артек".

"Враховуючи, що інженерна інфраструктура «Артеку» здебільшого знаходиться в аварійному стані - вона багато років не ремонтувалася, адже в попередні роки держава не виділяла на це гроші, - ми вирішили 35 млн. грн. виділити з резервного фонду Кабінету міністрів і забезпечити в 2009 році проведення капітального і поточного ремонтів", - сказала прем'єр.

При цьому Тимошенко висловила сподівання, що цей законопроект буде внесено на розгляд Верховної ради вже 3 лютого.

Читайте також:

Росія хоче викупити "Артек"

Тимошенко зібрала Антикризову раду

Тимошенко: щоб врятувати "Артек", треба забрати гроші в Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: