Тимошенко: Донецька область хоче повернути RosUkrEnergo

На думку прем’єра, донецькі підприємства ТКЕ не розраховуються за газ, бо хочуть повернути газового посередника.

Сьогодні, 3 березня, під час наради, присвяченої ходу розрахунків за спожитий газ, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що вона пов’язує низький рівень розрахунків у Донецькій області за спожитий газ з бажанням повернути до життя в Україні компанію-посередника RosUkrEnergo.

За даними Юлії Тимошенко, у 2009 році рівень розрахунків підприємств теплокомуненерго Донецької області за спожитий газ склав 0,8%.

Прем’єр Юлія Тимошенко зазначила, що населення Донецької області розраховується за спожитий газ на рівні 60%, і продовжує платити

"Скажіть, що це таке? Це свідома поведінка. Можливо, це реакція на RosUkrEnergo, щоб їх повернути на ринок?", - заявила Тимошенко.

За словами прем’єра, найвищий рівень розрахунків по газу підприємствами теплокомуненерго - в м.Севастополі, Тернопільській та Полтавській обл. – понад 50%.

Як повідомляв TСН.ua, Юлія Тимошенко вже робила подібні заяви після засідання РНБО 10 лютого, однак ці заяви були спростовані посадовцями Секретаріату президента.

Нагадаємо, тоді Тимошенко заявляла, що діяльність RosUkrEnergo "кришується" українськими високопосадовцями, прозоро натякаючи на зацікавленність у посереднику президента України Віктора Ющенко.

Читайте також:

У СП відхрещуються від RosUkrEnergo

Богословська вимагає порушити проти Тимошенко кримінальну справу

Ющенко просить світ визнати Тимошенко "недобросовісною брехухою"

Більшість українців задоволені газовими угодами з Росією

ВідеоТимошенко: Донецька область хоче повернути RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: