Тимошенко допитають у Раді у справі RosUkrEnergo

Тимчасова слідча комісія ВР звернулась до Тимошенко за поясненнями щодо газового контракту між RosUkrEnergo та "Нафтогазом".

Екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко, екс-міністра палива та енергетики Юрія Продана, а також діючого міністра палива та енергетики Юрія Бойка та членів ради директорів RosUkrEnergo викликають на засідання парламентської слідчої комісії 12 липня для надання інформації щодо позову RosUkrEnergo до "Нафтогазу".

Про це в ході засідання тимчасової слідчої комісії заявив голова ТСК, нардеп від НУ-НС Роман Зварич.

"Ми викликаємо на наступне засідання Тимошенко, Продана та Бойка, а також представника ради RosUkrEnergo для надання нам відповідної інформації. Ми також звертаємось до "Нафтогазу" та Мінпаливенерго надати нам копії договорів НАК та RosUkrEnergo, починаючи з 2006 року, а також надати копію офіційного рішення Стокгольмського суду", - сказав Зварич.

Він наголосив, що комісія звернеться з запитом до Державної виконавчої служби на предмет "чи надходив виконавчий лист від Стокгольмського суду і чи прийнято рішення про відкриття виконавчого провадження".

Зварич повідомив, що сьогодні на засідання ТСК запрошував генпрокурора Олександра Медведька і голову СБУ Валерія Хорошковського але вони його проігнорували.

Він також не виключив, що в ході розслідування "вони обов'язково будуть запрошені для надання інформації".

Як відомо, Стокгольмський арбітражний трибунал 8 червня виніс рішення у тривалій суперечці між компанією RosUkrEnergo, співласником якої є Дмитро Фірташ, і НАК "Нафтогаз України" відносно експропріації "Нафтогазом" у січні 2009 року 11 млрд кубометрів газу, що належав RosUkrEnergo.

Рішення суду підтверджує, що спірний обсяг газу був вилучений "Нафтогазом" з порушенням умов контракту, і що "Нафтогаз" зобов'язаний повернути RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів газу, та додатковий обсяг газу у розмірі 1,1 млрд кубометрів як неустойку за порушення умов контракту.

Читайте також:

Cуд продовжив роботу RosUkrEnergo в Україні до 2030 року

"Нафтогаз" готовий розрахуватися з "РосУкрЕнерго" газом

Оприлюднено рішення Стокгольмського арбітражу по "РосУкрЕнерго"

Рада зайнялась розслідуванням корупційної діяльності "РосУкрЕнерго"

ВідеоТимошенко допитають у Раді у справі RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: