Тимошенко дорікнула Януковичу, що він відправив на війну чиїхось синів

Лідер "Батьківщини" згадала, що Янукович сам за певних обставин не служив в армії, не служили також його сини.

 Верховна рада та президент Віктор Янукович, які відправили українських миротворців до Кот-Д'Івуару, мусять взяти на себе повну відповідальність за збереження життів українських військових. Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, у п’ятницю, 4 лютого, Рада підтримала рішення президента та схвалила відправлення у Кот-Д 'Івуар 60 українців для підтримки операції ООН.

"Народні депутати, у більшості з яких родини вже давно живуть за межами України… на Канарах, в європейських країнах, сьогодні одним натисканням кнопки відправили наших хлопців на чужу війну. Це подія непересічна", - заявила Тимошенко.

За її словами, президент, який сам за певних обставин не служив в армії, у якого не служили в армії його сини, який зовсім не знає, що таке горе матерів, які втрачають своїх дітей на чужій війні, поставив під загрозу життя 60 українців.

"Я хочу нагадати Януковичу, що він сьогодні відправив на війну чиїхось синів, і хто буде відповідати за те, що вони, не дай Боже, втратять свої життя, перед їх матерями, перед їх батьками, перед їх родинами", - зазначила Тимошенко.

Тимошенко наголосила, що, такий вчинок Януковича є ще одним доказом того, що йому "байдужі і українці, і Україна".

Читайте також:

Герман звинуватила Тимошенко в спробі "політичного самогубства "

Тимошенко поклала на Януковича відповідальність за своє життя

Тимошенко втратила ще одного бютівця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: