Тимошенко доручила вести відеоспостереження за друком бюлетенів

Прем'єр-міністр доручила Юрію Луценку влаштувати "реаліті-шоу" з бюлетенями.

Кабмін доручив МВС встановити цілодобове он-лайн спостереження за друком бюлетенів для другого туру виборів, заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Він учергове спростував заяви "регіоналів" про нібито підготовку до друку зайвої кількості бюлетенів для фальсифікації виборів.

Луценко висловив переконання у тому, що ситуація навколо поліграфкомбінату "Україна" пов'язана виключно з лобіюванням Партією регіонів приватного бізнесу свого однопартійця.

"Тим не менше, сьогодні я доповів прем'єру про ситуацію, і вона дала команду організувати відеоспостереження за об'єктами, що друкують бюлетені в он-лайн режимі", - сказав він.

"24 години кожен громадянин України, або спостерігач в інтернеті може бачити, коли ці станки запрацюють і коли вони будуть вимкнені", - додав Луценко.

За його словами, це буде організовано для того, "щоб зняти спекуляції Партії регіонів про лихі наміри щодо фальсифікації".

"Кожен буде бачити, коли запрацює станок, як будуть надруковані бюлетені, упаковані, опечатані. Усе це буде видно в ефірі", - сказав Луценко.

Читайте також:

Ющенко: регіонали захопили комбінат, на якому друкують виборчі бюлетені

Невідомі захопили комбінат, де друкують виборчі бюлетені

БЮТ про комбінат "Україна": дурість не має меж

ВідеоТимошенко доручила спостерігати за друком бюлетенів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: