Тимошенко досі не зрозуміла, в чому її звинувачують

Під час засідання суду 7 вересня Юлія Тимошенко почала давати свідчення у порушеній проти неї справі. Вставати при цьому відмовилася.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко почала давати свідчення у порушеній проти неї "газовій справі". Вона заявила, що суд не має доказів її провини та поскаржилася, що так і не отримала пояснення, в чому вона звинувачується.

"Я бажаю дати покази у справі", - сказала Тимошенко на початку засідання 7 вересня. Хоча суддя Родіон Кірєєв зажадав від неї звертатися до суду стоячи, Тимошенко вкотре відмовилася, і почала надавати свідчення сидячи.

АДВОКАТ: ТИМОШЕНКО ПОСАДЯТЬ МІНІМУМ НА 10 РОКІВ

Вона наголосила, що в обвинувальному висновку немає доказів, які б доводили скоєння нею злочину на посаді голови уряду в 2009 році.

"У суду на цю хвилину немає жодного доказу порушення мною закону", - наголосила Тимошенко, цитує прес-служба БЮТ.

За словами Тимошенко, вона так і не отримала чіткого та зрозумілого пояснення, в чому вона звинувачується.

"Мені так і не змогли в простій, зрозумілій формі пояснити суть мого злочину. Суддя Кірєєв після двогодинної спроби сформулював, що я достеменно знала, що потрібні були директиви уряду для укладання контрактів між господарюючими суб'єктами", - сказала вона.

"Я не зобов'язана доводити свою невинуватість, ГПУ мала надати беззаперечні докази того, що для роботи господарюючого суб'єкту потрібні урядові директиви", - резюмувала екс-прем'єр.

Колишнього прем'єра Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу.

З 5 серпня вона перебуває у СІЗО. Раніше Тимошенко вже неодноразово заявляла, що вважає себе невинною і справу проти неї необхідно закрити у зв'язку з відсутністю складу злочину. Позицію екс-прем'єра повністю підтримує її захист.

Разом з цим генеральний прокурор Віктор Пшонка нещодавно заявив, що слідством вина Тимошенко вже доведена, і ці факти знаходять підтвердження в Печерському райсуді.

Читайте також:

Адвокат: Тимошенко посадять мінімум на 7 років

Вища рада юстиції розглядатиме дії судді Кірєєва

Як Тимошенко сидиться в СІЗО: місяць сухого пайка і душу раз на тиждень

Пшонка заявив, що вина Тимошенко доведена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: