Тимошенко два місяці чекає зустрічі з Януковичем

Тимошенко домагається зустрічі з президентом вже два місяці і обов'язково прийде, якщо Янукович таки захоче зустрічатися з опозицією.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко наполягає на зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Про це вона сказала в інтерв'ю Deutsche Welle, назвавши ситуацію в Україні перед виборами "політичним терором".

За словами Тимошенко, вона домагається зустрічі з президентом вже два місяці і обов'язково прийде, якщо Віктор Янукович реалізує висловлене раніше намір зустрітися з опозицією.

"Думаю, що він навмисно виждав час, коли запущено всі моделі фальсифікацій, і потім буде зустрічатися тоді, коли вибори вже будуть провалені ", - додала Тимошенко.

Тимошенко зазначила, що 9 опозиційних партій у своїй спільній заяві раніше висловлювали побоювання про відсутність передумов для прозорої виборчої кампанії і сподівалися на відповідну резолюцію Європарламенту.

"Нам важливо було, щоб, проаналізувавши всю цю ситуацію, Європарламент просто сказав, що якщо збережуться такі правила, вибори не будуть визнані ЄС відбулися чесно і без порушень", - заявила екс-прем'єр.

Коментуючи перехід колишніх депутатів БЮТ з опозиції до парламентської більшості, Тимошенко наголосила, що в Україні "не всі можуть тримати удар і боротися зі страхом".

Читайте також:

Тимошенко: влада на цих виборах випробовує майбутні технології

Тимошенко подякувала американцям за перевірку своєї діяльності

Тимошенко закликала Януковича та Ющенко не лізти в історію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: