Тимошенко емансипує ВР

У виборчому списку Блоку Юлії Тимошенко, з яким БЮТ йде на позачергові парламентські вибори, 52 жінки.

Під номером першим йде сама Юлія Володимирівна, а під номером 119 - Вітренко Олена Андріївна

Цікаво, що номер 119 списку БЮТ - однофамільниця лідера Прогресивно-соціалістичної партії Наталії Вітренко, яка є затятою противницею Юлії Тимошенко.

Як випливає з протоколу другого Міжпартійного з’їзду політичних партій Всеукраїнське об’єднання Батьківщина, Українська соціал-демократична партія, партія Реформи і порядок, усього у виборчому списку БЮТ 450 кандидатів у народні депутати України.

Зокрема, перша десятка кандидатів виглядає таким чином:

1. Юлія Тимошенко;

2. Олександр Турчинов;

3. Микола Томенко;

4. Йосип Вінський;

5. Андрій Шевченко;

6. Віктор Пинзеник

7. Григорій Омельченко;

8. Віталій Курило;

9. Микола Петрук;

10. Євген Корнійчук.

Цього разу немає у виборчому списку одіозного націоналіста Левка Лук’яненка, який на попередніх виборах йшов у Верховну Раду під номером 6.

Нагадаємо, що 5 лютого вічний борець за українську національну ідею Левко Лук’яненко заявив про припинення своєї політичної діяльності. Свій крок він мотивував тим, що "кожен чоловік, досягши певного віку, повинен звільнити дорогу молодшому поколінню".

Зазначимо також, що цього разу в списках БЮТ відсутня і Любов Стасів, яка раніше заявляла про свою дружбу з Михайлом Бродським. Українські ЗМІ стверджують, що саме за дружні відносини з Бродським, який не приховує своєї ворожості до Юлії Тимошенко, Стасів і поплатилася місцем у списках БЮТ.

Крім того, у списку знову присутні екс-колеги Олександра Турчинова по службі в СБУ: 61 місце - екс-заступник глави СБУ Олександр Скибинецький, а 144 місце зайняв екс-помічник глави СБУ Валерій Бабенко, якого називають не інакше як "багаторічним референтом Турчинова".

Знову не обійшлося в списку і без давніх соратників самої Тимошенко по її бізнесовому минулому: Євгеній Шаго йде в парламент під номером 80, а Микола Сивульський під номером 63.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: