Тимошенко побачила перші позитивні ознаки у боротьбі з грипом

Прем’єр зазначила, щов жовтні 2009 року рівень смертності від грипу та пневмонії був на 15% нижче, ніж у жовтні 2007 року.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє про стабілізацію в Україні ситуації із епідемією грипу та ГРВІ. Про це вона повідомила сьогодні під час зустрічі з місією Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка вивчає епідемічну ситуацію в Україні.

"Вже є перші позитивні ознаки. Якщо на 4 листопада кількість хворих на грип та ГРВІ становило 127,254 тисяч осіб, то на 8 листопада - 32,448 тисяч", - сказала Тимошенко.

При цьому прем’єр-міністр повідомила, що в 17 регіонах країни епідемічний поріг залишається перевищеним. "У решті 10 регіонах рівень захворюваності не досяг епідемічного порогу, і пішла на спад захворюваність", - сказала вона.

Тимошенко зазначила, що за 9 місяців 2009 року на грип і ГРВІ захворіли 5,316 млн осіб проти 6,279 млн осіб - за 9 місяців 2007 року, коли відзначався найвищий рівень захворюваності на застудні захворювання. "Це говорить про те, що абсолютно своєчасні заходи дали результати", - вважає вона.

Глава уряду також навела статистику смертності в результаті грипу і пневмонії, відповідно до якої в жовтні 2009 року рівень смертності був на 15% нижче, ніж у жовтні 2007 року, коли в результаті ускладнень від грипу померли 688 людей.

Нагадаємо, в Україні станом на 9 листопада від грипу та ГРВІ померли 155 людей, у тому числі за останню добу - 11 людей. Всього з початку епідемії захворіло 969 247 людей, у тому числі за останню добу 32 443 людей.

Читайте також:

Тимошенко попросила у ВООЗ вакцину від грипу

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

МОЗ витратило уже 70% коштів, виділених на боротьбу з епідемією

Богатирьова через свинячий грип стала менше цілуватися

ВідеоТимошенко про позитивні ознаки у боротьбі з грипом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: