Тимошенко: Фірташ давав мільярди всім прем'єрам, крім мене

Прем'єр звинуватила всіх керівників держави у співпраці з Дмитром Фірташем та розповіла, як Україна надалі отримуватиме газ.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко в ефірі львівського телебачення звинуватила керівників України у співпраці з бізнесменом Дмитром Фірташем та компанією "РосУкрЕнерго".

"Коли прийшов наш уряд, НАК "Нафтогазу" не існувало по суті. Працювало "РосУкрЕнерго". Потужна команда, всі політики найвищого рівня - президенти, прем’єри отримували від 3-5 мільярдів доларів так званих посередницьких грошей. Їм неприємно сьогодні. Фірташ працював з усіма президентами і прем’єрами, крім мене", - наголосила прем'єр.

З огляду на це, вона назвала заслугою свого уряду є те, що зараз "РосУкрЕнерго" не є учасником українського газового ринку.

"Ми їх видалили зі всіх моделей, схем. Уклали пряму угоду між "Нафтогазом України" та "Газпромом", прибрали залежність України від Росії. Була політична ціна на газ, а зараз є формульний підхід. З наступного року ми купуватимемо газ за ринковими цінами", - заявила Тимошенко.

Вона також відзначила, що через те, що ми стали "не дуже покірні", мусимо платити Росії за газ з місяця в місяць.

"Зараз необхідно заплатити 5 мільярдів доларів, щоб закачати 20 мільярдів кубометрів газу у газосховища. Вільних грошей немає", - наголосила прем'єр. Тимошенко переконана, що ці гроші повинні заплатити разом з Україною країни Євросоюзу, зацікавлені у закачуванні газу.

"Не лише ж Україні цей газ потрібен. Європа мусить брати в цьому участь. Чому вішають 5 мільярдів доларів на шию Україні?",  спитала Тимошенко.

Разом із тим, вона запевнила, що держава не втратить контролю над НАК "Нафтогаз України". За це, за словами прем'єра, вона щодня платить іміджеву ціну.

"Той же Фірташ щодня на своєму каналі в кожній програмі, в кожному випуску новин робить з мене відбивну котлету", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, нещодавно фракція БЮТ звинуватила Дмитра Фірташа у підготовці спланованої кампанії з руйнування рейтингів Юлії Тимошенко.

Зокрема, Фірташа звинуватили у підготовці більше десяти фальшивих соціологічних рейтингів.

Компанія "РосУкрЕнерго" припинила виконувати посередницькі функції на українському газовому ринку в січні 2009 року після підписання Україною та Росією угод, що передбачають прямі поставки блакитного палива.

Читайте також:

БЮТ стверджує, що Фірташ готує проти нього атаку

Тимошенко вважає Фірташа своїм прямим ворогом

Компанію Фірташа продали за один долар

Голова російської мафії переконав Кремль, що "купив" Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: