Тимошенко: Форму правління в державі має визначати суспільство

Тимошенко пропонує обрати форму державного правління на всенародному референдумі.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що вибір між президентською і парламентською формами правління в Україні потрібно зробити під час всенародного референдуму.

"Вихід потрібно шукати, безумовно, через звернення до людей, тому що є ще ментальне психологічне сприйняття людьми тієї або іншої форми правління... Я б зробила або референдум або будь-яку іншу форму плебісциту, або велике соціологічне дослідження щодо того, що люди хочуть бачити в Україні. І залежно від цього можна робити всі необхідні кроки для впорядкування Конституції", - сказала Тимошенко.

"Сімдесят відсотків і більше людей хочуть жорстку президентську форму правління, тому що вони асоціюють з сильною президентською владою нормальне життя в державі, наведення ладу", - вважає Тимошенко.

За словами прем'єр-міністра, Україні необхідна або президентська, або парламентська форма правління, щоб не було хаосу серед гілок влади. За її словами, соціологічні опити показують, що українці більше схильні до президентської форми правління, проте і парламентську Тимошенко підтримає, якщо таку форму правління вибере народ.

Нагадаємо, в жовтні Тимошенко заявила, що "країні потрібна диктатура - закону, порядку, тих правил, що базуються на справжніх Божих заповідях". "Диктатура честі, порядності і справедливості", - додала вона.

"Ми повернемо порядок у владу. Вона не буде такою розхитаною і розхлябаною, як є сьогодні. Бо та Конституція, яку зруйнували голосуванням, обов’язково має бути поправлена", - наголосила прем’єр.

Читайте також: 

Тимошенко: перемога Януковича на виборах принизлива для України

Тимошенко: Україні потрібна диктатура

Майже 20% українців не знають, за кого голосуват

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: