Тимошенко: головна антикризова програма - це кредит МВФ

Прем'єр переконана, що меморандум про співпрацю з МВФ є ефективним інструментом для покращення економічної і фінансової ситуації в країні.

Прем`єр Юлія Тимошенко вважає, що меморандум про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом є головною антикризовою програмою в Україні.

Про це вона заявила сьогодні журналістам на брифінгу.

“Я думаю, що в українському суспільстві і в українському політикумі останнім часом постійно ставлять одне й те саме запитання. Чи є в українського уряду антикризова програма? Це питання в політиці можуть задавати тільки непоінформовані люди, тому що меморандум про економічну й фінансову політику, який розроблявся Україною разом зі світовими експертами, представленими Міжнародним валютним фондом, і є тією потужною антикризовою програмою”, - заявила Тимошенко.

Вона зазначила, що в нинішніх умовах, коли економічна ситуація змінюється досить швидко, будь-яка антикризова програма має періодично переглядатися й корегуватися. Й саме таким чином здійснюється робота за програмою співпраці між МВФ і Україною.

Тимошенко підкреслила, що в останні два тижні МВФ і Україна достатньо ефективно переглянули програму співпраці й відкоригували антикризові дії уряду.

Отриманий в результаті документ, переконана Тимошенко, стане ефективним інструментом для покращення економічної й фінансової ситуації в країні.

Нагадаємо, нещодавно представники Партії регіонів передали уряду свої зауваження до антикризової програми. Кабмін ці зауваження прийняв і попросив додатковий час для того, щоб їх розглянути. У зв'язку з цим у Верховній раді на прохання уряду було відкладено голосування за антикризову програму до середини травня.

Сьогодні, 17 квітня, Пазарбазіоглу заявила, що МВФ планує надати Україні другий транш фінансової допомоги в сумі 2,8 млрд дол. Вона уточнила, що черговий транш дещо збільшено, і ця сума є половиною загальної суми другого і третього траншів, які, згідно з попереднім планом, МВФ повинен був виділити Україні до середини травня.

9 квітня прем'єр Юлія Тимошенко оголосила про намір звернутися до МВФ з проханням виділити одночасно другий і третій транш кредиту.

Нагадаємо, перший транш 16,4-мільярдного кредиту у розмірі 4,5 млрд Україна отримала у листопаді минулого року.

Читайте також:

МВФ через місяць дасть Україні 3 мільярди доларів

МВФ пророкує падіння українській економіці у 8%

Яценюк: без Ради кредит МВФ не отримати

Відновлення світової економіки почнеться з 2010 року

ВідеоТимошенко про антикризову програму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: