Тимошенко готова на все

Прем`єр Юлія Тимошенко вважає, що в українській економіці настав час проводити непопулярні реформи.

В інтерв'ю 5 каналу Тимошенко наголосила, що у зв'язку з фінансовою кризою необхідно перебудувати цілу систему господарювання. Тимошенко сказала, що після отримання кредиту МВФ банки повернуть населенню депозитні вклади. Прем'єр також заявила, що її блок виступає за те, щоб вже наступного тижня Верховна рада скасувала всі пільги для депутатів.

"Я зараз закликаю, щоб на наступному сесійному тижні було проголосовано за закон нашої фракції про зняття з депутатів всіх пільг".

Ющенко-Тимошенко
УНІАН
В інтерв'ю Тимошенко вчергове наголосила, що готова піти на будь-які умови президента Ющенка заради створення коаліції між БЮТ, НУ-НС та Блоком Литвина.

"Заради створення розширеного формату коаліції, де буде НУ-НС, БЮТ і Блок Литвина, я готова виконати всі умови президента. Я готова сісти за стіл переговорів", - сказала Тимошенко.

При цьому прем'єр-міністр висловила думку, що нова коаліція була фактично створена під час голосування за антикризовий закон.

"Ми підтримуємо це (формат коаліції у складі НУ-НС, БЮТ та Блоку Литвина). Але, на жаль, президент не відмовився ще від проведення дострокових виборів", - сказала вона.

Як повідомлялось, антикризовий закон, що передбачає, зокрема, створення стабілізаційного фонду і збільшення державних гарантій за депозитними внесками, був прийнятий парламентом 31 жовтня. Даний документ був підтриманий 243-ма народними депутатами (БЮТ-154, НУ-НС-69, Блок Литвина-20). У той же час парламент двічі відхилив пропозицію народного депутата від НУ-НС Ксенії Ляпіної щодо фінансування дострокових парламентських виборів.

Нагадаємо, демократична коаліція припинила своє існування 16 вересня після виходу з її складу фракції НУ-НС. Даний крок був вчинений "нашоукраїнцями" після того, як у вересні фракціями БЮТ, Партії регіонів та Комуністичної партії була прийнята низка антипрезидентських законів. Пізніше політичні сили мали намір створити парламентську більшість у складі БЮТ, НУ-НС та Блоку Литвина, але ці переговори тоді не призвели до позитивного результату.

Оскільки коаліція не була створена протягом передбачених конституцією 30 днів, глава держави 9 жовтня розпустив Верховну раду і призначив дострокові парламентські вибори на 7 грудня. Але 20 жовтня глава держави припинив дію цього указу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: