Тимошенко погодилася змінити бюджет

Прем'єр таки готова погодитись на вимоги президента і МВФ внести зміни до бюджету.

Юлія Тимошенко
Офіційний сайт Кабінету міністрів України
Прем`єр Юлія Тимошенко допускає внесення змін до держбюджету на 2009 рік у травні.

Про це вона заявила, виступаючи сьогодні у Києві на зборах Асоціації міст та громад України, участь в яких бере також президент Віктор Ющенко.

Прем’єр запропонувала мерам міст внести свої пропозиції до Бюджетного кодексу, щоб оперативно розглянути їх і ухвалити в парламенті.

Тимошенко зазначила, що це необхідно зробити швидко, щоб уже у травні вносити зміни до бюджету-2009 уже на основі змін до Бюджетного кодексу щодо розширення фінансування регіонів.

Вона підкреслила, що зміни до Бюджетного кодексу необхідно внести вже наступного тижня.

"Давайте наступного тижня приймемо в сесійній залі, і так як це передбачено законом про бюджет, у травні ми повинні внести зміни до закону про бюджет. Давайте разом їх внесемо на базі зміненого закону про Бюджетний кодекс. І я думаю, що тут ми з вами зможемо знайти взаєморозуміння. Єдине, прошу, щоб ви відстежували, як голосують усі фракції", - сказала Тимошенко.

Прем'єр зазначила, що наступного пленарного тижня можна виділити один день – вівторок – для того, щоб окрім змін до Бюджетного кодексу прийняти закон про Асоціацію міст України, а також про місцеві податки та збори.

Тимошенко запросила всіх мерів міст прийти до Верховної ради в день розгляду цих документів.

"Вівторок взагалі (наступного пленарного тижня – ТСН.ua) визначити як день усіх законопроектів щодо місцевого самоврядування. Поставити (документи на голосування – ТСН.ua), і в першому, другому та третьому читанні прийняти їх і запросити мерів у зал Верховної ради, як я запрошувала шахтарів, коли ми ледве-ледве протягнули закон про престижність шахтарської праці", - сказала Тимошенко й висловила надію, що голова ВР Володимир Литвин підтримає таку пропозицію.

Нагадаємо, на внесенні змін до бюджету наполягав, серед інших, Міжнародний валютний фонд – це було однією з умов надання Україні другого траншу кредиту. У МВФ заявляли, що не готові надати Україні гроші при такому великому дефіциті бюджету (наразі він становить 3%). Також МВФ вимагав збільшити річний прогноз інфляції, який зараз становить оптимістичні 9,5%.

Також на внесенні змін до бюджету наполягав президент ВІктор Ющенко.

Читайте також:

Уряд витрачає останні кошти з державної казни

Ющенко назвав політику Тимошенко лівою та небезпечною

Німецький експерт пояснив причини затримки траншу МВФ

Шість країн ЄС перевищили граничний рівень дефіциту бюджету

ВідеоТимошенко погодилася змінити бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: