Тимошенко готова вже в середу залишити кабінет глави уряду

Прем'єр наголосила, що одразу після голосування за її відставку одразу вся відповідальність за ситуацію в країні ляже на Януковича.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що залишить свій кабінет в будівлі Кабміну одразу після того, як Верховна рада висловить недовіру чинному складу уряду.

"Безумовно, якщо буде проголосовано за відставку уряду, буквально відразу вся відповідальність ляже на Януковича. В уряді він повинен брати відповідальність на себе й далі вести країну", – сказала прем'єр-міністр.

Прем’єр-міністр вважає, що у нинішніх умовах парламент має обов’язково розглянути резолюцію про відповідальність уряду, а сам процес голосування має стати моментом істини для країни. "Це логічно. І потрібно подивитися, яка більшість реально сформована у Верховній раді", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, голосування з питання відставки уряду Юлії Тимошенко призначене на 3 березня. Партія регіонів запевнила, що вже набрала достатню для результативного голосування кількість депутатських голосів - 231.

У БЮТ також очікують, що в парламенті знайдуться голоси за відставку Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: коаліція була зруйнована незаконно

Тимошенко оголосила себе лідером демократичних сил України

Тимошенко: НУ-НС висунув у прем'єри Ющенка і Яценюка

Литвин оголосив про розпуск парламентської коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: