Тимошенко: грального бізнесу більше немає

Прем'єр оголосила про остаточну перемогу над гральним бізнесом і про те, що тепер Україна може жити спокійно та морально.

Верховна рада поставила "остаточну крапку" на гральному бізнесі в Україні, подолавши вето президента Віктора Ющенка на закон про його заборону.

Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Сьогодні на гральному бізнесі поставлена остаточна крапка. Його не буде в Україні. Україна буде жити спокійно, духовно, морально. І я переконана, що це піде на користь народові України", - наголосила вона.

"І так буде завжди. Коли я буду ставити за мету щось, я буду її досягати. Можливо, не відразу, можливо, з великими перешкодами, але обов’язково буду досягати результату", - пообіцяла Тимошенко.

Вона також відзнfчила, що сприймає гральний бізнес нарівні з наркобізнесом. "Дехто говорить, що це бізнес, і що хтось втратив доходи, прибутки і роботу. Якщо так говорять, то і розповсюдження наркотиків – це бізнес, який дає прибутки і дає роботу. Я сприймаю однаково наркобізнес і гральний бізнес", - заявила прем'єр.

Вона, крім того, розкритикувала дії президента, який заветував закон про заборону грального бізнесу.

"Законопроект пішов на підпис президенту, і вся гральна мафія знайшла аргументи для президента, щоб він наклав вето. Але сьогодні відбулася добра і знакова подія. Якраз об’єднання парламенту, об’єднання всіх політичних сил дало можливість подолати вето президента, корумповане вето, і дати можливість країні жити спокійно без мафіозного грального бізнесу", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, у четвер, 11 червня, Верховна рада подолала вето Ющенка на закон про заборону грального бізнесу.

Відповідний закон парламент ухвалив 15 травня. Документом було повністю заборонено гральний бізнес і участь в азартних іграх, які передбачають грошовий прибуток для організаторів.

Заборона є повною, але тимчасовою. Протягом кількох місяців має бути розглянути питання про перенесення об'єктів грального бізнесу до спеціально відведених для цього територій.

Читайте також:

Рада подолала вето Ющенка на заборону грального бізнесу

Зали гральних автоматів знову стали легальними і працюють

Гральний бізнес перенесуть у Чорнобильську зону

Ігрові заклади пішли у підпілля і працюють вночі

За матеріалами: Українська правда

ВідеоТимошенко про гральний бізнес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: