Тимошенко: гривню валять, щоб ввести надзвичайний стан

Прем'єр вважає, що через низький курс гривні її опоненти хочуть дестабілізувати ситуацію в країні та відмінити президентські вибори.

Курс гривні свідомо знижується з метою введення надзвичайного стану в Україні.

Про це, відкриваючи засідання Кабміну, заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Уряд, на жаль, сьогодні не може впливати на Нацбанк і на співвідношення курсу гривні до долара. Ми вважаємо, що курс свідомо на базі саботажу руйнується", - впевнена прем'єр.

За її словами, "сьогодні немає ні фінансових, ні економічних, ні кризових підстав, щоб був такий курс долара". "Гривню сьогодні свідомо з політичних підстав руйнують. І ці люди мають усвідомлювати, що усі імпортні товари стають удвічі дорожчими. Безумовно, інфляція захлисне країну", - спрогнозувала Тимошенко.

"Все це робиться свідомо, щоб одні політичні сили критикували нашу роботу, а також щоб мати можливість пробитися до введення такого унікального стану, як надзвичайний стан, що дасть можливість не проводити жодних виборів, включаючи чергові президентські", - додала прем'єр.

Нагадаємо, в останні дні в Україні спостерігається різкий обвал курсу гривні. Вранці у середу курс продажу американської валюти в обмінниках комерційних банків сягнув позначки 9,75 гривні за долар.

На готівковому ринку почався панічний попит на долари. Українці збільшили обсяги купівлі американської валюти в кілька разів, незважаючи на її високу ціну.

Нацбанк падіння української валюти пояснює побоюваннями, що Україна не отримає другого траншу антикризового кредиту від Міжнародного валютного фонду. Також в НБУ відзначають негативний вплив на курс гривні політичних заяв, що стосуються валютних проблем і фінансової кризи.

Читайте також:

Долар в обмінниках наблизився до 10 гривень

Українці почали панічно купувати долари

Долар стрімко йде вгору

ВідеоТимошенко: гривню валять, щоб ввести надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: